Gazlı bebekler için Wind salbe

Zeynep gazlı bir bebek değildi, biz gaz nedir Beren’de görmüştük… Kolik olan Beroş her akşam annesiyle babasını evde dört döndürüyordu…

Hamile kaldığımda herkes erkekler gazlı olur dedi… İlker’in eczacı kuzeni Esra sayesinde Alman mucizesi olduğu söylenen Wind salbe-N ile tanıştık…  Almanya’dan ona ve kendime getirttim bu kremden…

Can’ın 50. günü bugün, akşam saatlerinde bir huysuzlanıyor, saat 5 ile 7-8 arası sürekli ağlıyor, ama aslında gaz sancısı gibi değil, huysuzluk ağlaması gibi… Ben onu rahatlatmak için masaj yapıyorum bu kremle, masajı pek sevmiyor, ben yaptıkça ağlamaya devam ediyor, ama sonra sakinleşiyor, sanırım krem bir süre sonra işe yarıyor… Çok emin değilim şimdilik işe yarıyor mu yaramıyor mu? ama herkes mucize bir krem olduğunu söylüyor.

WIND-salbe N gaz merhemi, 9.8 gram vazelin içerisinde 0.2 gram kimyon yağı içermektedir. Özellikle bebeklerde gözlenen gaz sancısı ve kolik ağrılarının giderilmesi amacıyla hazırlanmış bir bitkisel tedavi ürünüdür. İçerdiği bitkisel ürün, kimyon bitkisinin olgunlaşmış meyvelerinin preslenip su buharı yardımıyla damıtılması ile elde edilmekte, bu endüstriyel üretim, Alman Komisyon E normlarına uygun olarak yürütülmektedir.


Print Friendly, PDF & Email
Tags from the story
, ,
Written By
More from acemianne

Eller çamura bulandı…

Bu hafta Begüm bize harika bir atraksiyon bulmuş… Evimizden sabah kalktık ve...
Read More

3 Comments

  • kim dedi erkekler gazli olur diye yahu? Ben Efenin sirtina vurdugumu bilmem..emzirir yatirirdim..hic oyle emdikten sonra gazin cikarma yapmadik biz..;)Insallah Can oglan da gazsiz olur da rahat edersiniz..

  • Valla cansucum bu gaz kız erkek dinlemiyor, efe de ben gaz nedir bilmedim Eylül'ün ikinci ayını kolik yüzünden nasıl geçirdiğimizi bilemedim. Ama bu krem masajla birlikte mutlaka etkili oluyor, gerçi bulamayınca ben içeriğine bakıp eczanede kendim hazırlamıştım, o bile çok fayda etmişti, bir de bio gaia damla kullandık, onu da tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir